توزیع کالای اساسی یارانه‌ای در چابهار آغاز شد

چابهار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: توزیع کالاهای اساسی شامل شکر،گوشت قرمز و مرغ منجمد، برنج و روغن یارانه‌ای به منظور تنظیم بازار در این ایام در نقاط مختلف چابهار آغاز شده است.

حمیدرضا شایان روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی در چابهار وجود ندارد و کالاهای اساسی، اعم از گوشت قرمز و مرغ منجمد برنج و شکر طرح تنظیم بازار و روغن مورد نیاز شهرستان‌های چابهار و دشتیاری توسط مباشران و سایر فروشگاه‌های منتخب در حال توزیع است.

وی بیان کرد: فروشگاه اتکا، افق کوروش، رفاه، شهروندان و تعدادی از فروشگاه‌های روستایی در نوبندیان و پلان خرید و توزیع کالای اساسی را انجام داده‌اند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار با اشاره به اینکه نظارت مستمر بر روند توزیع کالاها توسط بازرسان این اداره انجام می‌شود خاطرنشان کرد: مباشر تامین و توزیع میوه شب عید، نیز مشخص شده و طی ۲ روز آینده توزیع میوه شب عید در این شهرستان آغاز خواهد شد.

وی بیان کرد: از شهروندان چابهاری درخواست می‌شود هر گونه تخلف صنفی را از طریق تلفن گویای ۱۲۴ اعلام کنند.

شایان ادامه داد: برای اطلاع بهتر مردم لیست تعدادی از فروشگاه‌های عرضه کننده کالای اساسی در ایام نوروز چابهار اعلام می شود و بر این اساس شکر تنظیم بازار در واحد صنفی دانشمند واقع در خیابان حافظ، واحد صنفی آقای لال بخش رئیسی واقع در خیابان حافظ بعد از نانوایی سیاسر، واحد صنفی آقای دهقان بلوار امام خمینی (ره) جنب نانوایی عرفان، فروشگاه شهروندان بلوار شهید ریگی، فروشگاه افق کوروش بلوار توحید، فروشگاه بویا در خیابان آزادگان، فروشگاه آریا در بلوار قدس نبش قدس۲۳، روستای تیس در فروشگاه ملازهی و روستای نوبندیان و فروشگاه دانیال جنب پل هوایی در حال توزیع است.

وی گفت: گوشت منجمد قرمز نیز در فروشگاه کاکل زری واقع در خیابان خیام و برنج تنظیم بازار هندی۱۱۲۱ در  فروشگاه رفاه واقع در خیابان امام خمینی (ره) وفروشگاه دانشمند واقع در خیابان آزادگان در حال توزیع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha