۴۵ بیمار کرونای جنوب غرب خوزستان بهبود یافتند

آبادان - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: ۴۵ بیمار کرونایی شهرستان‌های آبادان، خرمشهر وشادگان پس از بهبودی از بیمارستان طالقانی مرخص شدند.

شکرالله سلمان‌زاده پنجشنبه در گفت‌وگوبا خبرنگار ایرنا آمار بیماران کرونا در جنوب غرب خوزستان را ۷۴ نفر اعلام کرد و اظهار داشت:بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی ۳۰ بیمار در آبادان، ۲۸ بیمار در خرمشهر و ۱۶ بیمار در شادگان شناسایی شدند.

وی افزود:تاکنون هفت بیمار براثر بیماری کرونا فوت کردند که سه بیمار در آبادان، چهار بیمار در خرمشهر و یک بیمار از شهروندان شادگان است.

سلمان‌زاده گفت: از ابتدای اسفند تاکنون ۱۴ هزار و ۸۲۰ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های تابعه دانشکده علوم پزشکی آبادان مراجعه کردند که بیشتر آنها پس از بهبودی از بیمارستان‌های شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان مرخص شدند.

وی افزود:هم اکنون ۸۰ یبمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان طالقانی آبادان بستری هستند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی از سوی شهروندان گفت: مردم با مراجعه به سایت Salamat.gov.ir و ثبت اطلاعات مورد نظر در غربالگری بیماران و درمان آنها کمک کنند.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره مند می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha