مسوولان سه واحد عرضه کالای قاچاق به تعزیزات مهریز معرفی شدند

یزد- ایرنا- سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت مهریز (صمت) گفت: با هوشیاری ماموران و همکاری مردم سه واحد عرضه کالای قاچاق در این شهرستان شناسایی و مسوولان آن به اداره تعزیزات حکومتی معرفی شد.

سید محمدرضا حسینی منش روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این واحدهای صنفی نسبت به توزیع سیگار و نوشیدنی های قاچاق فعالیت داشتند و پرونده آنها برای بررسی وضعیت و میزان جریمه  در چارچوب مقررات در حال بررسی است که متعاقبا در این مورد اطلاع رسانی می‌شود.

وی اظهار کرد: طرح نظارت بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی منظم و مستمر در گشت‌های مشترک صورت می‌گیرد  و مردم باید موارد تخلف را برای بررسی ، اقدام و پیشگری در اسرع وقت با تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

وی بیان کرد: گشت مشترک بازرسی با حضور مسوولان نسبت به بررسی وضعیت واحدهای صنفی اقدام می‌کند.

مهریز ۲ هزار  و ۳۰۰ واحد صنفی دارد و  مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

همچنین رییس اتاق اصناف مهریز امروز به ایرنا گفته بود: ۱۸ واحد صنفی به خاطر بی توجهی به مقررات بهداشتی مبنی بر تعطیلی محل های کسب در پیشگیری از ویروس کرونا در این شهرستان شناسایی و طبق مقررات پلمب شد.

رضا زارع زاده افزود:  این واحدها بر خلاف مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان فعالیت داشتند و تمامی واحدهای صنفی و کسبه باید برای پیشگیری از این بیماری موظف به رعایت مقررات و تعطیلی محل کسب تا پنجم فروردین ماه ۹۹  هستند.

یزد نقش مؤثری در اتصال استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب ، در بعضی مواقع راه‌های آن برای انتقال کالای قاچاق و نیز مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha