سامانه آموزش مجازی مدارس استعدادهای درخشان راه اندازی شد

تهران- ایرنا- رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از راه اندازی سامانه آموزش مجازی دانش آموزان توسط مدارس استعدادهای درخشان خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه  مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، فاطمه مهاجرانی در چهارمین  گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش و مدیران و معاونان ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها که به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد، اظهار داشت: این سازمان در راستای آموزش مجازی دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان و دانش‌آموزان سایر مدارس کشور، با همکاری استان‌ها و به مرکزیت استان فارس سامانه‌ای به آدرس esampad.farsedu.pnjco.ir طراحی کرده است.

وی افزود: این سامانه پاسخی به خلق تمایز در اقدامات ما نسبت به گذشته است و از تلاش تمامی استان‌ها برای راه اندازی این سامانه و تولید محتوا قدردانی می‌کنم.
 رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به تولیدمحتوا، خاطرنشان کرد: استان همدان و استان‌های ذیل این قطب برای پایه هفتم،استان خوزستان و استان‌های ذیل این قطب برای پایه هشتم،استان البرز و استان‌های ذیل این قطب برای پایه نهم، المپیادها و پرورشی تولید محتوا خواهند کرد.
  
وی در ادامه اضافه کرد: استان یزد و استان‌های ذیل این قطب برای تمامی سه رشته پایه دهم،استان آذربایجان شرقی و استان‌های ذیل این قطب برای تمامی رشته‌های پایه یازدهم،استان خراسان و استان‌های ذیل این قطب هر سه رشته پایه دوازدهم  و سمپاد مهارتی و تهران و استان‌های ذیل این قطب برای کلیه المپیادها نیز تولید محتوا خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha