پویش‌های مردمی رمز موفقیت در مبارزه با کرونا است

زنجان - ایرنا - فرماندار ابهر گفت: تنها رمز موفقیت در مبارزه با شیوع ویروس کرونا حضور مردم و پایگاه‌های بسیج در پای کار است.

وجیه الله نوروزی روز یکشنبه در بازدید از فعالیت‌های قرارگاه فرهنگی و اجتماعی جواد الائمه و گروه جهادی مدافعان حریم ولایت و استفاده از ظرفیت های مردمی، افزود: بدون حضور مردم و گروه های جهادی از هیچ بحرانی نمی توان عبور کرد.

وی با تقدیر از زحمات گروه های جهادی شهرستان ابهر تصریح کرد: فرهنگ بسیجی، روحیه انقلابی و جهادی در بین مردم موجب ایجاد پویش های مردمی می شود که این فرهنگ در دنیا بی نظیر است و کشور ما توانسته با کمک این ظرفیت عظیم بسیاری از بحران ها را سپری کند و به لطف خدا و با همین روحیه جهادی کرونا را شکست می دهیم.
فرماندار ابهر افزود: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همه مردم باید خطر این بیماری را جدی بگیرند و احساس مسؤولیت کنند.
وی تصریح کرد: به همت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی جواد الائمه، گروه جهادی مدافعان حریم ولایت، با همکاری پایگاه مقاومت بسیج حضرت علی اصغر ، شهید احمدی ، حضرت زهرا ، شهیده فراهانیان و مرکز نیکوکاری کریمانه امام حسن مجتبی (ع) و استفاده از ظرفیتهای مردمی حسین آباد کار گند زدایی معابر و کوچه و خیابان های حسین آباد و شهرک هنرستان انجام شده است.
نوروزی تاکید کرد: تولید و توزیع ماسک در بین خانواده های نیازمند، نصب بنرهایی با مضمون بهداشتی، اطلاع رسانی در راستای ترویج پویش مردمی "در خانه بمانیم" و اقداماتی نظیر ارسال پیامک انبوه ، تهیه و توزبع سبد غذایی  بین نیازمندان و تهیه دستگاههای سم پاشی و  محلولهای ضد عفونی و شبکه سازی و استفاده از ظرفیتهای مردمی برای اجرای مطلوب این طرح های پیشگیری از جمله اقدامات گروهای جهادی شهرستان ابهر در راستای مبارزه با ویروس کرونا است.
رییس شورای اسلامی شهر ابهر نیز با اشاره به مساعدت‌ها و اقدامات صورت گرفته در حمایت از گروه‌های مردمی و پایگاه‌های اجتماعی و بسیج، گفت : شورا و شهرداری مانند همیشه در جهت گسترش اینگونه اقدامات مثبت یا در راس کار بوده یا از فعالیت‌های این گروه‌ها حمایت کرده و هر زمان احساس کنیم حضورمان می تواند به پیشبرد کارها کمک کند از هیچ اقدامی فرو نمی گذاریم.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان شمار مبتلایان به ویروس کرونا را در این استان تاکنون به ۳۶۶ نفر رسیده است که ۲۳ نفر نیز جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =