۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۲
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83720919
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

 هوای خلخال بهاری شد

اردبیل _ ایرنا _ بارش باران در آخرین روز سال ۹۸ هوای شهرستان خلخال را بهاری کرده و دمای هوا را بطور قابل محسوسی افزایش داد.

رییس اداره هواشناسی خلخال روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بارش باران که از اوایل هفته جاری به طور متناوب در  این شهرستان آغاز شد، در طول شب گذشته و پیش از ظهر امروز نیز ادامه یافت.

فرامرز فرض‌الله‌پور از بارش ۱۹ میلیمتر باران در هفته جاری در خلخال خبر داد و افزود: در طول شب گذشته و پیش از ظهر امروز ۹ میلیمتر در شهر خلخال باران باریده است.

وی اظهارداشت: با قطع بارندگی، هوای خلخال تا روز پایان روز جمعه اول فروردین ماه سال ۹۹  آفتابی و از اواخر این روز با ورود جبهه هوای سرد و ناپایدار به منطقه موج جدیدی از بارندگی باران آغاز می‌شود که این بارش‌ها در ارتفاعات بصورت برف پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: دمای هوای خلخال در صبح روز گذشته یک درجه بالای صفر بود و حداقل دمای هوای امروز آن به ۲ درجه بالای صفر رسید که در مقایسه با حداقل دمای روز قبل یک درجه گرم‌تر شده است.

در عین حال بارش باران پس از گذشت ماه‌ها از تحمل هوای سرد و  یخبندان و در حالی که برف باقی مانده از بارش‌های سنگین روزهای ۲۰ و۲۱ بهمن ماه امسال هنوز در بسیاری معابر شهر مشاهده می‌شود، موجب خوشحالی مردم بویژه کشاورزان دیم‌کار این شهرستان شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha