۱۲۰۰ نفر از تهرانی ها در بازی‌های الکترونیکی نوروزی شرکت کردند

تهران- ایرنا- مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه برای کاهش بیماری کرونا در ایام نوروز در خانه ماند گفت: برای غنی کردن اوقات فراغت تا کنون یک هزار و ۲۰۰ نفر از شهروندان تهرانی در بازی‌های نوروزی این نهاد شرکت کرده اند.

به گزارش روز پنجشنبه سازمان ورزش شهرداری تهران، به گفته امیر محسنی ثبت نام بازی‌های الکترونیکی از روز گذشته برای علاقه مندان آغاز شده و تا پایان تعطیلات نیز ادامه خواهد داشت که هدف از این برنامه غنی سازی اوقات فراغت جوانان و علاقه مندان به ورزش است.

 وی افزود: در این طرح. نوروزی بازی‌های پر طرفدار برای شهروندان در نظر گرفته شده تا در خانه بتوانند از اوقات فراغت بیشتر بهره ببرند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری با بیان اینکه این لیگ به طور هفتگی در ایام نوروز ۹۹ با همکاری انجمن ورزش های الکترونیکی برگزار می شود، گفت: شهروندان می توانند جهت حضور در این لیگ ورزشی مهیج به سایت eligo.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند.  

محسنی با درخواست از شهروندان برای ماندن در خانه و جدی گرفتن مقابله با شیوع ویروس کرونا افزود: برگزاری لیگ بازی های الکترونیکی، تولید و انتشار کلیپ های ورزش درخانه و تمرین بازیهای خانوادگی از جمله فعالیت سازمان ورزش شهرداری در نوروز ۹۹ است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha