۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 83720908
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۰۰ تن مرغ با قیمت مصوب در شهرستان ری توزیع می شود

شهرری ـ ایرنا ـ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: ۲۰۰ تن گوشت مرغ منجمد با قیمت مصوب ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به منظور تنظیم بازار شب عید در این شهرستان توزیع می‌شود.

موسی احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سهمیه گوشت مرغ و گوشت قرمز شهرستان ری قابل افزایش است و هر میزان که مردم جنوب تهران نیاز داشته باشند در ایام عید نوروز گوشت قرمز و سفید جهت تنظیم قیمت ها به بازار مصرف تزریق خواهد شد.

وی با اشاره به جهش ناگهانی قیمت مرغ طی یک هفته گذشته، عنوان کرد: توزیع به موقع مرغ منجمد در بازار باعث کاهش قیمت ها و رسیدن بازار به قیمت تعادلی شد.

احمدی یادآور شد: شهروندان اطمینان داشته باشند که طی ایام تعطیلات عید نوروز اداره صمت با توزیع اقلام مصرفی و نظارت بر بازارها جلوی هرگونه افزایش ها را خواهد گرفت.

وی در ادامه از توزیع ۴۵۰ تن میوه شب عید با قیمت مصوب در مراکز عرضه شهرستان ری خبر دارد و گفت: ۲۵۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار شب عید و همچنین تامین نیاز میوه مورد نیاز مردم شهرستان ری توزیع می شود.

احمدی با بیان اینکه ۲۵ مرکز عرضه مستقیم میوه شب عید در سطح شهرستان ری در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: ۱۸ مرکز در سطح شهرری و مابقی در بخش‌های مختلف شهرستان میوه مورد نیاز شب عید مردم ری را عرضه خواهند کرد.

احمد ادامه داد: جانمایی مراکز توزیع و عرضه میوه مورد نیاز مردم در شهرستان ری با یک کار کارشناسی و براساس پراکندگی جمعیت انجام شده است.

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه بازرسان اداره صمت شهرستان ری با همکاری بازرسان فرمانداری، تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه های اجرایی کار نظارت بر بازار شب عید را بر عهده دارند، افزود: هم اکنون ۱۲ اکیپ بازرس از ساعات صبح تا ساعات پایانی شب کار نظارت بر قیمت کالاهای صرفی شب عید مردم شهرستان ری بر عهده دارند.

رییس اداره صمت شهرستان ری در پایان از مردم جنوب تهران درخواست کرد تا هرگونه گران فروشی، اختفا و کم فروشی را از طربق شماره تلفن ۱۳۷ و مراجعه حضور به اداره صمت شهرستان ری گزارش دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران قرار گرفته است.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha