شروع «پایتخت ۶» با فوت بابا پنجعلی

تهران- ایرنا- مجموعه «پایتخت ۶» درحالی از فردا جمعه روانه آنتن سیما می‌شود که بابا پنجعلی در این فصل از سریال فوت کرده است.

تصویربرداری سریال پایتخت در شیرگاه مازندران به پایان رسیده و تاکنون بیش از ۹۰ درصد از این سریال تصویر برداری شده است اما همزمان با ادامه تصویربرداری قرار است از جمعه هر شب ساعت ۲۲  و تکرار آن ساعت ۱۰ صبح و ۱۷ روز بعد پخش شود.

ادامه تصویر برداری این سریال قرار است در تهران انجام شود. فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت در ۱۵ قسمت برای پخش در نوروز ۹۹ از شبکه یک سیما ساخته می‌شود.

محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.

سریال «پایتخت ۶» با فوت بابا پنجعلی آغاز می‌شود و روح پنجعلی در سریال حضور دارد و اعضای بدن او اهدا می‌گردد. بهبود فریبا پس از سال‌ها به ایران باز می‌گردد، اما ماجراهایی برایش پیش می‌آید که فهمیه را از شوهر سابقش دلسرد می‌کند.

بهتاش که در فصل ۵ بیکار و آس و پاس بود حالا دروازه بان تیم فوتبال نساجی مازندران شده است و سیاسی شدن نقی معمولی شخصیت اصلی قصه یکی از دیگر جذابیت‌های سریال برای مخاطبان است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha