۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83720869
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

دستگیری اعضای باند اسکیمری درالبرز

کرج - ایرنا - رییس پلیس فتا البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداران اسکیمری در پوشش فروشنده دوره گرد دراین استان خبرداد.

سرهنگ محمد اقبالی روز پنجشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی دریافت چندین فقره پرونده کلاهبرداری با موضوع برداشت ازحساب در حالی که شکات مدعی بودند کارتشان در نزد خودشان بوده ، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس فتا استان البرز قرار گرفت.
طی بررسی پرینت برداشت ها  محرز شد که متهم یا متهمان اقدام به خرید طلا کرده و اغلب برداشت ها از یک دستگاه پوز انجام شده که  با تحقیقات تکمیلی، مالک دستگاه پزی که برداشت ها از آن انجام شده بود شناسایی شد.
اقبالی تصریح کرد: با اقدامات پلیسی این فرد که صاحب یک کافی نت در پیشاهنگی کرج بود دستگیر و به پلیس فتا البرز منتقل شد.
 نامبرده در ابتدا منکر هر گونه جرمی شد اما در نهایت لب به اعتراف گشوده و اذعان داشت که با همدستی یک خانم و آقا به عنوان فروشنده دوره گرد اقدام به فروش میوه در مناطق حصارک و گلشهر کرج کرده و با کپی کارت بانکی شهروندان با دستگاه اسکیمرو از طریق دستگاه پوزی که در کافی نت بود اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب ۲۰ نفر از شهروندان به مبلغ سه میلیارد ریال کرده و از طلافروشی های شهر های مختلف استان قزوین اقدام به خرید طلا می کردند .
وی افزود:  در بازرسی از محل کافی نت تعداد ۲ دستگاه اسکیمر ،۱۰ عدد کارت کپی شده و دستگاه پوز سیار کشف شد و با  تحقیقات پلیس  مخفیگاه  ۲ نفر دیگر از متهمان نیز در منطقه گلدشت کرج شناسایی و نامبردگان طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و از آن ها تعداد ۱۹ عدد مهر جعلی کشف شد.
اقبالی با بیان این که تا کنون پنج نفر از مال باختگان شناسایی شده اند گفت :تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha