خیرین و داوطلبان در خراسان جنوبی به یاری نیازمندان شتافتند

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: طرح فرشتگان رحمت با همکاری خیرین و داوطلبان هلال احمر در ۱۱ شهرستان این استان برای کمک به نیازمندان در دست اجرا است.

محمدرحیم شهریاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در چارچوب اجرای طرح فرشتگان رحمت داوطلبان خانه هلال غدیر قاینات با همکاری خیرین تعداد ۱۷۰ بسته غذایی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا به همراه این سبدها یک بسته کمک‌های اولیه دارای ملزومات بهداشتی هم به نیازمندان اهدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: ۱۲۰ جفت کفش، ۷۰ ثوب مانتو، ۹۰ ثوب لباس بچگانه و ۸۰ ثوب شلوار و حدود ۱۰۰ ثوب لباس مختلط به ارزش ۲۳۰ میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شده است.

وی ادامه داد: خیرین خانه هلال غدیر قاینات مبلغ ۳۰ میلیون ریال برای اجرای این طرح به صورت نقدی کمک کردند که امیدواریم این روند در سراسر استان پایدار و محقق شود.

شهریاری گفت: جمعیت هلال احمر علاوه بر انجام رسالت‌های ذاتی تلاش می‌کند در قالب طرح‌های مختلف یاری‌رسان نیازمندان باشد.

وی با بیان اینکه داوطلبان جمعیت هلال احمر طی سال در طرح‌های انسان دوستانه مشارکت می‌کنند افزود: داوطلبان با عضویت در گروه‌های مختلف، خدمات متعددی به نیازمندان و اقشار کم برخوردار ارایه می‌دهند.

وی گفت: ۱۱۰ بسته هم با مشارکت خیران اول هفته جاری در شهرستان فردوس توزیع شد که امیدواریم با توزیع این بسته‌ها در آستانه سال نو بتوانیم بخشی از مشکلات جامعه هدف را در استان کاهش دهیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن سال نو و خیرات برای اموات، مردم می‌توانند با اقدامات نیکوکارانه خود در شکست هرچه زودتر ویروس کرونا مشارکت کنند.

وی افزود: مردم می‌توانند با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، نذورات مذهبی و جشن‌های خود به بیماران نیازمند و خانواده‌های آنان کمک کنند.

شهریاری گفت: خیران می‌توانند کمک‌های غیرنقدی شامل ماسک، مایع ضد عفونی و دستکش برای خانواده‌های بیمار و کم‌بضاعت را به پایگاه‌های جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی تحویل دهند و با کد دستوری #۱۱۲* و حساب جمعیت هلال احمر نزد تمامی بانک‌ها با حساب ۹۹۹۹۹، شماره کارت: ۹۹۹۶-۹۹۹۹-۳۳۷۹-۶۱۰۴ نزد بانک ملت و شماره کارت: ۹۷۳۰-۵۰۲۵-۶۳۱۸-۵۸۹۴ نزد بانک رفاه کارگران کمک‌های نقدی خود را واریز کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha