ملی پوش کشتی فرنگی: با صبر کرونا را شکست می دهیم

تهران- ایرنا- دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت: راه غلبه بر ویروس کرونا خانه‌نشینی است مردم صبور باشند از این شرایط هم عبور خواهیم کرد.

«مهدی علیاری» دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان  اظهار داشت: مردم عزیز ایران مثل همیشه با تمامی مشکلاتی که وجود دارد، صبور باشند. همه از سختی های که وجود دارد آگاه هستیم و مردم از حال همدیگر با خبرند، دست به دست همدیگر بدهیم، نکات بهداشتی را رعایت کنیم، در خانه بمانیم و در اجتماعات حاضر نشویم تا بتوانیم هرچه زودتر این بیماری را شکست دهیم و می توانیم پس از خلاص شدن از این بیماری می توانیم روزهای خوب و موفقی را در پیش داشته و در کنار عزیزانمان باشیم.

قهرمان بازی های آسیایی در مورد تاثیر شیوع ویروس کرونا بر تمریناتش گفت: کادرفنی برنامه های تمرینی را به ما می‌دهد و من نیز تمریناتم از جمله دویدن، وزنه زدن و کوهپیمایی را به صورت شخصی انجام می دهم و در صورت نیاز نیز از برادرانم کمک می گیرم.

وی ادامه داد: البته اگر اردوهای تیم ملی برگزار می شد شرایط خیلی بهتر بود، چراکه در اردوهای قبلی به یک آمادگی مطلوب رسیده بودیم، اما تمرینات خارج از اردو نمی تواند ما را به آن حد از آمادگی برساند.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha