۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۳
کد خبرنگار: 1368
کد خبر: 83720822
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آرامستان باغ رضوان اصفهان ۲ روز تعطیل شد

اصفهان- ایرنا- سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان از شهروندان خواست تا به مدت ۲ روز از مراجعه به باغ رضوان خودداری کنند.

روابط عمومی سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان اعلام کرد: به‌منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم، این مجموعه در روزهای پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۸ و جمعه یکم فروردین ۹۹ پذیرای شهروندان نخواهد بود.
مسوولان این سازمان به شهروندان توصیه کردند از حضور در باغ رضوان برای زیارت اهل قبور در این روزها خودداری کنند.
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های‌ شهرداری اصفهان پیش از این نیز در گفت و گو ایرنا اعلام کرده بود: مردم به رسم سنت دیرینه روز عید یا روزهای پایانی سال به‌ویژه پنجشنبه و جمعه پایان سال برای زیارت درگذشتگان خود یا برای نخستین سال نبود عزیزانشان پس از فوت، در باغ رضوان حضور می‌یابند اما امسال به‌دلیل شیوع کرونا در اصفهان توصیه می‌شود به منظور حفظ سلامت خود و دیگر شهروندان از حضور در آرامستان‌ها خودداری کنند.
احمدرضا مرادی این درخواست را در راستای کاهش مراجعات و  تراکم جمعیت افراد در باغ رضوان دانست و افزود: تا زمانی که ویروس کرونا در اصفهان وجود دارد شهروندانی که برای خاکسپاری به باغ رضوان مراجعه می‌کنند نیز این موضوع را رعایت کنند و با حداقل تعداد افراد در آرامستان حاضر شوند.
وی با تاکید بر لزوم حفظ سلامت شهروندان در این روزها تصریح کرد: در شرایط فعلی از مردم خواسته شده تا از برگزاری مراسم بر سر مزار درگذشتگان خود نیز به‌منظور به حداقل رساندن تجمعات خودداری کنند.
مرادی همچنین به شهروندان توصیه کرد از توزیع پذیرایی و نذورات در این ایام در آرامستان باغ رضوان خودداری کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha