بیش‌از یک تن تریاک در نیکشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یک قاچاقچی حرفه‌ای موادمخدر و کشف یک تن و ۱۹۹کیلوگرم تریاک در شهرستان نیکشهر خبر داد.

سردار محمد قنبری روز پنجشنبه دراین‌باره اظهارداشت: روز گذشته با کسب خبری از پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان مبنی بر جابجایی محموله موادمخدر با یک دستگاه وانت در یکی از محورهای فرعی شهرستان نیکشهر بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.
وی افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان به همراه تیم‌هایی از ماموران انتظامی نیکشهر ضمن شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان با اجرای کمین در مسیر عبور آنان، خودرو حامل موادمخدر را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات ضمن دستگیری راننده خودرو در بازرسی از آن یک تن و ۱۹۹ کیلو و ۸۱۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف کردند.
وی با اشاره به معرفی متهم به مقام قضایی خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط سیستان و بلوچستان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود چراکه چشمان تیز بین پلیس هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

نیکشهر از توابع استان سیستان و بلوچستان در ۵۱۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha