۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۷
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 83720784
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

کرونا پنج سفارتخانه رژیم صهیونیستی در اروپا را بست

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی پنج سفارتخانه خود در اروپا را به دلیل مبتلا شدن شماری از کارمندان این سفارتخانه‌ها به ویروس کرونا بست.

تارنمای روزنامه «القدس العربی» روز پنجشنبه به نقل از وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی اضافه کرد: مبتلا شدن کادر اجرایی سه سفارتخانه از پنج سفارتخانه اسرائیل در پنج پایتخت اروپایی مسجل شده است. 

بر اساس این گزارش، اسرائیل برای اولین بار روز سه شنبه هفته جاری اعلام کرد که سفیرش در برلین و معاون وی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و به همین دلیل این سفارتخانه بسته شده است.    

وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی روز گذشته اعلام کرد که افزون بر برلین، سفارتخانه این کشور در مادرید به دلیل مبتلا شدن کنسول آن بسته شده است و تمام کارمندان آن در قرنطینه قرار گرفته‌اند.

این وزارتخانه اضافه کرد: سفارت اسرائیل در لاهه هلند ( پایتخت اداری هلند ) و قبرس پس از ظهور نشانه‌هایی از بیماری کرونا در یکی از کارکنان این سفارتخانه‌ها بسته شده است.    

در همین حال روزنامه «یدیعوت آحرونوت» اسرائیل به نقل از یک منبع آگاه از بسته شدن سفارت رژیم صهونیستی در آتن به دلیل مبتلا شدن یکی از کارکنان این سفارتخانه به همراه همسر و دخترش به ویروس کرونا خبر داد.  

براساس اعلام وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی تاکنون ۴۳۳ نفر در فلسطین اشغالی به کرونا مبتلا شده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha