۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۰
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 83720703
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کارگاه تولید ماسک در یک روستای نایین راه‌اندازی شد

اصفهان- ایرنا- فرماندار نایین از افتتاح یک کارگاه تولید ماسک در روستای "مزرعه امام" این شهرستان خبر داد.

محمدحسین نصرتی روز پنجشنبه گفت: در پایگاه بسیج این روستا با همت موکب جواد الائمه با مواد اولیه‌ای که از سوی خیرین تامین می‌شود، بانوان مزرعه امامی به صورت رایگان روزانه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ماسک برای مصرف مردم شهرستان تولید می‌کنند

وی تصریح کرد: این کارگاه توسط خیرین به تولید ماسک رایگان برای مردم نایین اختصاص داد .

 فرماندار نایین همچنین گفت: نظارت بر ورودی‌های شهرستان را بطور جدی پیگیر هستیم و غربالگری مسافران و رهگذران در تمام ورودی ها در حال انجام است.

نصرتی با اعلام‌اینکه از پنجم اسفند، ستاد شهرستانی مدیریت و کنترل بیماری کرونا در نایین تشکیل شده و تا به امروز ۵۰ مصوبه داشته است، گفت: طرح غربالگری در ورودی‌های شهر نایین در این ستاد برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا  تصویب شد.
نصرتی افزود: بر اساس این مصوبه، تیم‌های غربالگری با همکاری بسیج، نیروی انتظامی، هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان، ورودی های شهر را کنترل و افراد مشکوک به کرونا را به مراکز درمانی هدایت می‌کنند.

فرماندار نایین، ضدعفونی و گندزدایی مستمر معابر و اماکن عمومی را از دیگر اقدامات این ستاد دانست و از شهروندان خواست میزان مراجعه خود به اماکن عمومی را به حداقل برسانند و برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا ۲ هفته آینده را در منزل بمانند.

شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha