۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار به صیادان گلستان اختصاص یافت

گرگان - ایرنا - در پی سفر و قول محمد باقر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به گلستان ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار بابت مطالبات صیادان پره این استان اختصاص یافت.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در این باره گفت: سفر دکتر نوبخت به گرگان برای حضور و سخنرانی در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن و نیز افتتاح یا کلنگ‌زنی طرح های دهه فجر استان صورت گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان، قدرت الله عابدی افزود: دکتر نوبخت همچنین با حضور در شهرستان مرزی گمیشان ضمن کلنگ زنی پروژه بیمارستان این شهرستان با مردم منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

وی اضافه کرد: در این دیدار مردمی که بیشتر حاضران صیادان پره (تور گستر) گمیشان بودند خواستار پرداخت مطالبات خود شدند که معاون رییس جمهوری در همان مکان قول مساعد آن را داد.

عابدی بیان کرد: رییس سازمان برنامه و بودجه پس از بازگشت به تهران درخواست صیادان گمیشان را در دستور کار خود قرار داد و به دنبال آن مبلغ ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت.

وی با یادآوری پیگیری و همراهی استاندار گلستان گفت: اداره کل شیلات استان نیز با ارسال اسامی صیادان واجد شرایط و اطلاعات فردی آنها میزان مشمولیت هر نفر از اعتبار تخصیصی را مشخص کرد.

در گزارش سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان اشاره ای به موضوع و جزییات طلب صیادان گمیشان نشده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =