مسدود شدن ورودی آرامستان‌های خوزستان تا پایان فروردین ۹۹

اهواز - ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ورودی تمامی آرامستان های سطح استان تا پایان فروردین سال ۱۳۹۹ مسدود شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ منصور جمشیدی بامداد پنجشنبه در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، جهت حفظ سلامتی هموطنان و برابر مصوبات شورای تامین استان ورودی تمامی آرامستان‌های سطح استان مسدود شده است .

وی با تاکید بر اینکه این محدودیت ها تاپایان فروردین ماه سال ۹۹ اجرا می شود خطاب به شهروندان گفت: انتظار می رود شهروندان برای حفظ سلامتی خود از سفرهای درون و برون شهری خودداری و با پلیس خدمت گذار همکاری لازم را داشته باشند.

همواره در پنجشنبه آخر سال مردم در آرامستان های سطح استان و بخصوص کلانشهر اهواز حضور می یابند که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا ورودی آرامستان های استان مسدود شده و پلیس ناجا از شهروندان خواسته است که روز پنجشنبه به این منظور در آرامستان ها به هیچ عنوان حضور نیابند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز تا کنون ۳۵۹ نفر در استان به کرونا مبتلا شده اند و ۴۵ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha