قرص های کمیاب بیماران کرونایی و ژل های ضد عفونی احتکاری در تهران کشف شد
عکس تزیینی است.

تهران- ایرنا- رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف بیش از یک هزار و ۵۰۰ قرص کمیاب بیماران کرونا و ۳ هزار و ۴۵۶ ژل ضدعفونی احتکار شده به ارزش ۴ میلیارد ریال خبر داد و گفت: در این رابطه ۲ متهم دستگیر شدند.

به گزارش شامگاه چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ سعید راستی در این باره اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در یکی از انبارهای بازار ناصر خسرو مقادیری ژل ضد عفونی الکلی جمع آوری کرده است تا چند برابر قیمت واقعی، آن را وارد بازار مصرف کند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه با شناسایی مالک انباری و مخفیگاه وی دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهم و بازرسی از انباری اخذ شد، اظهار داشت: روز گذشته تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند در بازرسی از انبار  ۳ هزار و ۴۵۶ ژل ضد عفونی کننده الکلی کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستگیری مالک انباری از دستگیری محتکر دیگری خبر داد و توضیح داد: با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه  فردی مقدار قابل توجهی از انواع قرص های مورد نیاز بیماران کرونایی را احتکار کرده است و قصد دارد این داروهای اساسی را چند برابر قیمت واقعی به خانواده بیماران که به شدت نیازمند این داروها است عرضه کند،  بررسی موضوع در  دستور کار اکیپی از ماموران این مرکز قرار گرفت.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت اضافه کرد:  هویت متهم و مخفیگاه وی در حوالی خیابان ناصر خسرو شناسایی شد و با دستور قضائی، متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن محل، یک هزار و ۵۰۰ قرص کمیاب و مورد نیاز بیماران کرونایی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی اقلام کشف شده از هر دو متهم حدود ۴ میلیارد ریال است، خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی و بازجویی از متهمان پرونده ها هر دو متهم به مراجع قضائی تحویل شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha