۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۰:۰۱
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 83720564
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ورود به آرامستان‌ های الیگودرز ممنوع است

خرم آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا، حضور در آرامستان های شهری و روستایی ممنوع و به جهت حفظ سلامت شهروندان، ورودی آرامستان شهر الیگودرز نیز مسدود است.

حمید کشکولی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به شیب صعودی بیماری کرونا در الیگودرز  مردم  باید از تجمع در آرامستان ها به خصوص پنجشنبه آخر سال پرهیز کنند.

فرماندار الیگودرز گفت: تمام آرامستان های الیگودرز پنج شنبه به دلیل رعایت اصول بهداشتی مسدود می باشند و با توجه به همکاری مردم فهیم شهرستان امیدواریم شرایط فعلی را درک کرده، در خانه بمانند زیرا ماندن در منزل موجب قطع زنجیره بیماری کرونا می شود.

 وی با بیان اینکه ورزشگاه ملی الیگودرز جهت پشتیبانی بیمارستان شهید ولیان در ایام پیک بیماری تجهیز خواهد شد افزود: در حال حاضر ۱۲ نفر مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان شهید ولیان بستری هستند، آزمایش پنج نفر مثبت گزارش شده که دو نفر از آنها به دلیل کهولت سن جان باختند.

رییس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز نیز گفت: طرح غربالگری برای ۸۰ درصد مردم این شهرستان انجام شده و ۲۰ درصد مابقی به دلیل تغییر شماره تلفن همراه غربالگری نشده اند.

 محمد کامرانی از مردم خواست در راستای تکمیل غربالگری ویروس کرونا  افرادی که تا کنون از سامانه ۴۰۳۰ با آنها تماس گرفته نشده  در سریع ترین زمان ممکن  به سایت salamat.gov.ir مراجعه نموده و خود اظهاری غربالگری را انجام دهند.

الیگودرز در شرق لرستان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha