رسول‌پناه: انصاری‌فرد «کالدرون» را فراری داد، بعد از رفتنش هم از من مژدگانی خواست

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه هیچ برنامه ای برای شکایت از برانکو ندارد و این دروغی است که محمدحسن انصاری فرد گفته و علاوه بر این، او برای فراری دادن کالدرون هم هر کاری توانست، انجام داد.

مهدی رسول پناه در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی درباره ادعای محمد حسن انصاری فرد مبنی بر اینکه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواستار شکایت این باشگاه از برانکو ایوانکوویچ شده است، اظهار داشت: هیات مدیره باشگاه مصوبه‌ای در مورد شکایت از برانکو ندارد. این دروغ محضی است که انصاری فرد گفته و آن را تکذیب می کنیم.

وی افزود: بحث وزیر ورزش هم چیز دیگری بود. ما در هیات مدیره گفتیم که باید از برانکو تقدیر کنیم، اما انصاری فرد گفت آن‌قدر برانکو، برانکو نگویید و او را بزرگ نکنید اما شک نکنید ما حالا هم طلب برانکو را پرداخت خواهیم کرد و هم از او تقدیر هم می‌کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: انصاری فرد روز اول هم برای آرامش به تیم نیامده بود. او از همان ابتدا راه های مختلفی را امتحان کرد تا خود را به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه مطرح کند. همان زمان هیات مدیره شروط خود را به او گفت. بحث بدهی‌ها و مسائل دیگر هم گفته شد. انصاری‌فرد قول داده بود تا همه این مشکلات را برطرف کنند اما از هفته پنجم به بعد بحث ناسازگاری با گابریل کالدرون پیش آمد و هر کاری کرد تا کالدرون را فراری دهد. شرط اصلی کالدرون هم برای بازگشت به پرسپولیس اخراج مدیر عامل بود.

رسول پناه افزود: او می‌گفت انصاری فرد دروغگو است، اما هیات مدیره به او اعلام کرد خط قرمز ما مدیرعامل باشگاه است. انصاری فرد هر کاری کرد تا کالدرون برود، چون معتقد بود موفقیت این مربی به نام هیات مدیره و مدیران قبلی نوشته می‌شود و همان شبی هم که این مربی رفت، به من زنگ زد و گفت مژده بده که کالدرون رفت.

رسول پناه درباره اینکه انصاری‌فرد گفته هیات مدیره خواستار برکناری حسین قدوسی از روابط عمومی باشگاه شده است، تاکید کرد: این کمترین حق هیات مدیره است. ما از او خواهش کردیم تا قدوسی را کنار بگذارد اما او گفت قدوسی خط قرمز من است. ما هم گفتیم پرسپولیس خط قرمز ماست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که آیا وزیر ورزش دستور برکناری قدوسی را صادر کرده بود، تصریح کرد: وزیر به هیچ عنوان در جریان این موضوع نبود و همه این مسائل بهانه بود تا فرار کنند. همان روزی که انصاری فرد استعفا کرد، چک باشگاه شهر خودرو برگشت خورده و همان روز حکم جلب انصاری‌فرد هم به خاطر یک مساله دیگر صادر شده بود.

وی ادامه داد:  انصاری فرد باید پاسخگو باشد. او فقط با قرض باشگاه را اداره کرده است. آمار موجودی باشگاه را تا تاریخ ۲۵ اسفندماه در آورده ایم و فقط ۷۰۰ هزار تومان در حساب باشگاه موجود است. درآمدزایی انصاری فرد فقط قرض بوده است.

رسول پناه در مورد آخرین وضعیت آنتونی استوکس نیز گفت: نمی دانیم این بازیکن کجاست. انصاری فرد ۱۵۰ هزار دلار برای جذب این بازیکن از یک نفر قرض کرده بود و حالا او هر روز به باشگاه می آید و گرفتن پولش داد و بیداد می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha