کودک سردشتی موفق به کسب نشان «آب‌بان» آذربایجان‌غربی شد

مهاباد- ایرنا- مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سردشت گفت: «سوما نبی‌زاد»، کودک عضو این مرکز موفق به کسب نشان «آب‌بان» آذربایجان‌غربی شد.

رعنا خضرنیا روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقه «آب‌بان» به منظور ارزش‌آفرینی برای کودکان و نوجوانان در بین اعضای سطح مراکز استان آذربایجان‌غربی برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقه به مساله کمبود و بحران آب، تهدید کشاورزی و حیات موجودات،  معرفی رسالت آب‌بان(نگهبان و حافظ آب) در ایفای مسئولیت اجتماعی و فرهنگ‌سازی استفاده صحیح از منابع آب توجه شد.

وی بیان کرد: «نبی‌زاد» در این مسابقە از مرکز سردشت موفق به کسب نشان آب‌بان، لوح تقدیر و کارت هدیه از طرف اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سردشت از شهریور سال ۱۳۷۹ فعالیت‌ خود را در این شهرستان آغاز کرد و اکنون اعضای آن به یکهزار و ۹۹۵ نفر رسیده و حدود ۱۱ هزار جلد کتاب در آن موجود است.

۲۳ مرکز ثابت و ۱۰ مرکز سیار، روستایی و پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آذربایجان‌غربی فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی را در قالب ۴۰ نوع برنامه با محوریت ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه کتاب ارائه می‌کنند.  

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی به ۶۰ هزار عضو این نهاد خدمات ارایه می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha