۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۰
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83720278
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

کرونا به رابر رسید

کرمان - ایرنا - مدیر شبکه و بهداشت و درمان رابر از مثبت شدن آزمایش نخستین فرد مشکوک به ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت : با مثبت شدن جواب این آزمایش، رابر هم از وضعیت سفید خارج شد.

محمدرضا فرحبخش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک خانم۶۳ ساله با علائم مشکوک به ویروس کرونا طی روزهای گذشته به بیمارستان رابر مراجعه کرد که برای انجام آزمایشات تکمیلی به کرمان اعزام شد.

وی اظهار داشت: مناسفانه پس از نمونه گیری در مرکز استان کرمان آزمایش کرونا این فرد مثبت اعلام شد تا پای این ویروس به شهرستان رابر هم کشیده شود.

مدیر شبکه و بهداشت و درمان رابر بیان داشت: امروز(چهارشنبه) اقدامات کنترلی و آموزشی برای خانواده و اطرافیان بیمار مبتلا به ویروس کرونا در رابر انجام می‌شود که تا حد امکان از سرایت این ویروس به دیگر افراد جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه تنها راه در امان ماندن از ابتلا به ویروس کرونا رعایت بهداشت فردی و جمعی است گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری از مردم رابر درخواست می‌کنیم که در منزل بمانند و از هرگونه دید و بازدید در آستانه عید نوروز تا ریشه کن شدن این بیماری به صورت جدی خودداری کنند.

شهرستان رابر در فاصله ۱۸۰ کیلومتری جنوب غربی کرمان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha