۲۸ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83720222
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آرامستان‌های مهدیشهر تعطیل است

سمنان- ایرنا- فرماندار مهدیشهر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا همه آرامستان‌های این شهرستان در روز پنجشنبه آخر سال و جمعه هفته جاری تعطیل است.

عبدالرضا میقانی عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی سال و تمایل شهروندان برای حضور در آرامستان‌های مهدیشهر برای حفظ سلامتی آن‌ها، ورود به آرامستان‌های شهرهای این شهرستان در روزهای یاد شده، ممنوع است.

وی بیان کرد: مسیرهای منتهی به آرامستان‌های مهدیشهر، شهمیرزاد و درجزین با همکاری نیروی انتظامی به منظور جلوگیری از هرگونه تجمع و ازدحام جمعیت در این اماکن در این ۲ روز مسدود می‌شود.

فرماندار مهدیشهر تصریح کرد: حفظ سلامتی شهروندان مهم‌ترین دغدغه مسوولان است و شهروندان زیارت اهل قبور را به روزهای پس از بحران شیوع کرونا بسپارند.

میقانی ابراز داشت: هموطنان و هم استانی‌ها به منظور دید و بازدید و دیدار با اقوام ساکن مهدیشهر به شهرها و روستاهای این شهرستان سفر نکنند.

وی، پرهیز جدی از ترددهای غیرضروری در قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا را حائز اهمیت برشمرد و افزود: شهروندان به توصیه‌ها و هشدارهای متخصصان مبنی بر سفر نرفتن و در خانه ماندن را جدی بگیرند.

میقانی با اشاره حضور بزرگان خانواده در روستاهای مهدیشهر، تاکید کرد: حتی سفرهای درون شهری و استانی هم در انتقال کرونا سهم به سزایی دارد و ممکن است جامعه روستایی این شهرستان را درگیر این ویروس کند.

فرماندار مهدیشهر یادآور شد: شهروندان مطمئن باشند تمام توصیه‌ها برای حفظ سلامتی آنان است.

شهرستان مهدیشهر در فاصله ۲۰ کیلومتری مرکز استان سمنان بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط