فعالیت طلاب گلستانی برای کمک به مهار کرونا

گرگان - ایرنا - معاون تبلیغ حوزه علمیه گلستان از همراهی طلاب و مبلغان مراکز دینی و حوزه‌های علمیه این استان برای کمک به مهار ویروس کرونا با اقداماتی از جمله بسته‌بندی و توزیع بسته‌های بهداشتی خبر داد و گفت: این کمک‌ها تا زمان از بین رفتن کامل این بیماری ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام مهدی فندرسکی روز پنجشنبه اظهار داشت راه اندازی قرارگاه سلامت در شهرستان‌ها، تهیه و تولید ماسک و لباس مخصوص برای پرستاران، تهیه و توزیع بیش از ۵ هزار بسته بهداشتی برای مردم شهر و روستاها، جمع آوری کمک‌های مالی برای تهیه مواد اولیه و ضدعفونی معابر و مکان‌های پرتردد از جمله تلاش‌های طلاب و مبلغان گلستان برای کمک به مهار کرونا است.

وی افزود: روحانیان همواره نشان دادند که هر جا نیازی به حضور آن ها باشد برای کمک به مردم فعالیت کرده و این ادعا را در مشارکت فعالانه در سیل و زلزله های اخیر ثابت کردند.

معاون تبلیغ حوزه علمیه گلستان در ادامه بر ضرورت رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم و پرهیز از تردد و سفرهای غیرضروری در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: با وجود تقاضای فراوان مسئولان، برخی شهروندان همچنان به این هشدارها بی توجه هستند.

وی ادامه داد: برای شکست دادن ویروس کرونا نیازمند عزم ملی هستیم و با توجه به تلاش ها و مجاهدت های کادر درمانی کشور در مقابله با بیماری کرونا، مردم نیز باید با عمل به توصیه های بهداشتی از گسترش این بیماری بکاهند.

تاکنون ۹۲ نفر در گلستان به علت ابتدا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha