۲۹ پروژه خدماتی در شهرهای جدید پس از بحران کرونا افتتاح می‌شود

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، گفت: ۸۱ پروژه خدماتی به ارزش ۳ هزار و ۳۳۵ میلیارد ریال در شهرهای جدید در سال ۹۸احداث شده که ۲۹ مورد آن آماده بهره برداری بعد از پایان بحران کرونا است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، «حبیب‌اله طاهرخانی»، گفت: از ۸۱ پروژه ساخته شده تاکنون ۵۲ مورد افتتاح و ۲۹ مورد دیگر آماده بهره برداری است که مراسم افتتاح آن‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط ویژه کشور مبنی بر عدم تجمع غیرضروری به زمانی مناسب موکول خواهد شد.

به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی ۲۹ پروژه باقی مانده شامل ۴ مدرسه، ۴ فضای ورزشی، ۱۱پارک، ۴ مسجد، ۲ فضای فرهنگی و ۴ مورد تجهیزات شهری هستند که در ۱۲ شهر جدید ایوانکی، گلبهار، پرند، عالیشهر، بینالود، شیرین شهر، سهند، مجلسی، صدرا، بهارستان و امیرکبیر واقع شده اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح ۱۰ هزار و ۷۹ واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس همزمان با دهه مبارک فجر با حضور وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: اکنون به غیر از شهر جدید پردیس حدود ۹ هزار واحد مسکن مهر در سایر شهرها آماده بهره برداری و تحویل به متقاضیان است که برگزاری مراسم افتتاح آن‌ها نیز با توجه به شرایط مذکور به زمانی دیگر محول خواهد شد.

طاهرخانی تأکید کرد که با وجود شرایط فعلی، امور خدمات رسانی در شهرهای جدید اعم از انتخاب واحد، چاپو تحویل قرارداد، واگذاری عرصه، فرآیند نقل و انتقال، صدور کارت، تحویل قرارداد، درخواست مراجعۀ حضوری به کارگزاری، نوبت­دهی اینترنتی برای ملاقات با مدیرعامل شرکت و گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه به هیج وجه متوقف نشده و از طریق سامانه های اینترنتی در حال انجام است. متقاضیان و شهروندان شهرهای جدید می توانند از این طریق به امور جاری و ضروری خود رسیدگی کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha