خدمات‌رسانی غیرحضوری فروشگاه‌های اسدآباد در نوروز ۹۹

همدان- ایرنا- فرماندار اسدآباد از فعالیت فروشگاه‌های این شهرستان در تعطیلات نوروز ۹۹ خبر داد و گفت: این مراکز به صورت غیرحضوری و فقط با پیک موتوری به شهروندان خدمات‌رسانی کرده و اجناس مورد نیاز مردم را تامین می‌کنند.

مجید درویشی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به تازگی با مسوولان فروشگاه ها جلسه ای داشتیم تا هماهنگی لازم برای تامین مایحتاج مردم به صورت غیرحضوری انجام شود.

وی اضافه کرد: فروشگاه ها از ساعت هشت صبح تا ۱۹ سفارش های مردم را به صورت اینترنتی و تلفنی پذیرفته و فقط با پیک موتوری اجناس مورد نیاز را به دست شهروندان می رسانند.

فرماندار اسدآباد گفت: این مراکز از ساعت ۱۹ تا ۲۴ می توانند نسبت به بازگشایی فروشگاه خود اقدام کنند.

درویشی با اشاره به تعطیلی اجباری اصناف غیرضروری شهرستان خاطرنشان کرد: از ۲۷ اسفند ماه تا دهم فروردین سال ۹۹ به غیر از اتحادیه خواربارفروشان، قصابان، مرغ فروشان، نانوایان و اتحادیه خدماتی تمام صنوف غیرضروری تعطیل است.

وی با قدردانی از مشارکت کسبه و بازاریان اسدآباد برای تعطیلی مشاغل غیر ضروری افزود: چنانچه اهالی بازار در مقابل این طرح مقاومت کنند برابر ضوابط و مقررات با آنان برخورد می شود.

به گفته فرماندار اسدآباد اتحادیه طلافروش ها، آرایشگران مردانه و زنانه نخستین صنوفی بودند که داوطلبانه برای تعطیلی کسب و کار خود و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا پیشقدم شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: طبق آخرین گزارش‌ها تست کرونای ۱۵۵ نفر در این استان مثبت شده‌است که ۲۲ نفر از اهالی اسدآباد هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =