ابلاغ بخشنامه دورکاری کارمندان ایلام در فروردین ۹۹

ایلام - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام از ابلاغ بخشنامه دورکاری کارمندان دستگاه‌های اجرایی این استان در فروردین ماه سال ۹۹ خبر داد.

معروف بسطامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و پیرو بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور، این بخشنامه به دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ شده است.

وی افزود: بر اساس این بخشنامه مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان موضوع ماده(۵) قانون مدیریت خدمات کشور مکلفند به نحوی برنامه‌ریزی کنند که حداکثر تا ۵۰ درصد پرسنل را به صورت گردشی، روزانه، زوج و فرد یا هفتگی در قالب دورکاری، بکار بگیرند.

وی تاکید کرد: همچنین دوره زمانی اجرای این بخشنامه از تاریخ ابلاغ تا پایان فروردین ماه ۹۹ خواهد بود.

بسطامی گفت: مدیران موظفند بر اساس این بخشنامه، کارمندانی که زمینه بیماری خاص(ریوی، قلبی، سرطانی و ...) و بانوان همکار دارای فرزند زیر شش سال و سرپرستان خانوار و دارای فرزند معلول را برای اجرای دورکاری در اولویت قرار دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام از همه مدیران خواست: مسوؤلیت حسن انجام امورات را بر عهده بگیرند تا در روند اجرای خدمات اداری و خدمات رسانی دستگاه خللی وارد نشود.

بر اساس اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، با فوت ۲ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا، تعداد بیماران فوتی مبتلا به کرونا در استان به هشت نفر افزایش یافته است.

به گفته دکتر محمد کریمیان، مجموع افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان ایلام با ثبت هفت مورد جدید به ۱۱۰ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =