دادستان جدید کرمانشاه معرفی شد

کرمانشاه- ایرنا- «شهرام کرمی» روز چهارشنبه ۲۸ اسفند طی مراسمی با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب کرمانشاه معرفی شد.

مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه امروز با حضور اعضای شورای تامین استان در محل دادسرای کرمانشاه برگزار شد.
در این مراسم از رحمات محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب پیشین کرمانشاه تقدیر و شهرام کرمی به عنوان دادستان جدید معرفی شد.
استاندار کرمانشاه در این مراسم از زحمات محمدحسین صادقی دادستان پیشین کرمانشاه قدردانی و انتصاب شهرام کرمی دادستان جدید را تبریک گفت.
هوشنگ بازوند در ادامه افزود: سال ٩٨ بسیار پرتلاطم و پرحادثه بود و به این لحاظ از همه زحمتکشان عرصه خدمتگزاری، خانواده قضایی و مدیران استان تشکر می کنم.
بازوند در این مراسم به تلاش های صورت گرفته برای کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و از پزشکان شرافتمند، پرستاران ایثارگر و خانواده بهداشتی درمانی و مردم کرمانشاه تشکر کرد.
مقام ارشد استان همراهی صورت گرفته برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را مطلوب ارزیابی کرد و اظهارداشت: در سال جدید برای همه مردم و مسوولین آرزوی توفیق روزافزون دارم ولی در تعطیلات باید همه متحد شویم و درخانه بمانیم.
وی افزود: باید همه آمادگی داشته باشیم که در دوران پساکرونا مسیر توسعه استان را با سرعت بیشتری پیگیری کنیم و به یقین نیازمند همکاری و همراهی خانواده قضایی نیز هستیم.

سرخط اخبار استان‌ها