اصلاح فرآیند پالایشگاه‌های نفت در سال ۹۹

تهران – ایرنا – قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: سال ۹۹ علاوه بر ادامه کار برای ساخت پالایشگاه‌های سیراف،‌ موضوع اصلاح فرآیند پالایشگاه‌های کشور را نیز در دستور کار داریم.

«حمید قاسمی ده چشمه» امروز (شنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به اینکه عمده فعالیت های شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران معطوف به گاز سوز کردن یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی است،‌ ادامه داد: گاز سوز کردن موتورسیکلت ها نیز در گام بعدی انجام خواهد شد.  

وی با بیان اینکه قرارداد دوگانه سوز کردن این خودروها به امضا رسیده و پیش پرداخت ها نیز انجام شده است،‌ افزود:‌ در سال آینده عمده این خودروها دوگانه سوز می شوند.

قاسمی با اشاره به اینکه مصرف گازوئیل بر اساس پیمایشی که وزارت راه و شهرسازی به ما اعلام می کند در کارت های سوخت شارژ می شود،‌ گفت: پیگیری این مسائل بر عهده وزارت راه و شهرسازی است تا پیمایش درست آنها را اعلام کند.

وی با اشاره به اینکه بیش از مصرف یک ماه آینده گاز مایع به سیستان و بلوچستان ارسال شده است،‌ افزود: مشکل در این زمینه توزیع کنندگان خرد هستند. با این حال ۵ هزار تن گاز مایع به این منطقه فرستاده ایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha