۲۷ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۰
کد خبرنگار: 1182
کد خبر: 83718662
۰ نفر

برچسب‌ها

واکنش شهرداری منطقه هشت اهواز به خبر تجمع کارگران فضای سبز

اهواز_ایرنا_ شهرداری منطقه هشت اهواز در واکنش به خبر ایرنا در خصوص تجمع کارگران فضای سبز شهرداری این منطقه برای پرداخت حقوق های معوق توضیحاتی ارائه کرد.

در این جوابیه که که سه شنبه به خبرگزاری ایرنا خوزستان ارسال شده است آمده است "حقوق و مزایای کارگران شهرداری به دستور شهردار اهواز همیشه پیش از کارکنان قراردادی پرداخت می‌شود اما گاهی به علت تاخیر در تسلیم صورت وضعیتها توسط پیمانکاران ممکن است در حد پنج تا ۶ روز با تاخیر صورت گیرد."

در ادامه آمده است "پرداخت نشدن حقوق کارگران فضای سبز شهرداری منطقه هشت اهواز صحت ندارد و دغدغه آنها اتمام قرارداد قبلی با پیمانکار بوده که عیدی و سنوات مربوط به سال ۹۸ و تنها یک حقوق معوقه آن ها پرداخت نشده است که این به تعویق افتادن حقوق یک ماه هم به دلیل عدم تسلیم صورت بوده است. به کارگران اطمینان خاطر داده شده که حقوق آنها تا امروز واریز می شود."
این جوابیه می افزاید "شهرداری منطقه ۸ اهواز حدود ۷۰۰ نفر نیروی کارگری، قراردادی و پیمانکاری دارد که اولویت شهرداری هر ماه پرداخت حقوق و مزایای این نیروها است.مدیر و معاونان منطقه به صورت مستمر برای رسیدگی به امور کارگران و حل مشکلات آنها پیگیری لازم را انجام و جلسات مکرری را با پیمانکار مربوطه برگزار می کنند.

شهردار منطقه 8 شهرداری روز گذشته پاسخگو نبود

شهرداری منطقه 8 اهواز در حالی این جوابیه را ارسال کرده است که روز گذشته خبرنگار ایرنا چندین بار با وی تماس گرفت اما موفق به جلب نظر وی نشد و حتی پیامهای خبرنگار ایرنا نیز از سوی شهردار منطقه 8 در این زمینه بی پاسخ ماند.

روز گذشته حدود ۴۰ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری منطقه هشت اهواز دوشنبه با حضور مقابل ساختمان استانداری خوزستان خواستار پرداخت معوقات خود شدند.

 یکی از کارگران شهرداری منطقه هشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرده بود: ما از پیمانکار شهرداری منطقه هشت،  چهار ماه حقوق و مبلغ عیدی را طلبکار هستیم.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی و نزدیک بودن سال جدید از مسئولان شهرداری درخواست کردیم که معوقات ما را پرداخت کنند اما تاکنون فقط وعده به ما داده شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha