فعالیت اتوبوسرانی در تهران کاهش نیافته است

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از استمرار فعالیت این ناوگان خبر داد و اعلام کرد: خدمات رسانی شرکت واحد به شهروندان تهرانی با تمام توان همچون گذشته ادامه دارد.

به گزارش روز سه شنبه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ «محمود ترفع»، در این باره گفت: خدمات شرکت واحد در هفته پایانی اسفند با انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مورد تک تک اتوبوس‌هایی که مبادرت به جابه‌جایی مسافران می‌کنند، کماکان استمرار دارد.

وی در مورد سرفاصله حرکت اتوبوس‌ها نیز گفت: هر چند مسافران اتوبوس تا ۶۰ درصد کاهش داشته است اما به منظور حفظ سلامت شهروندان و بدون تغییر در سرفاصله، متناسب با تقاضای موجود، خطوط تقویت می‌شوند و عموماً اتوبوس‌ها شلوغ نیستند و صرفاً ممکن است در تعداد معدودی از خطوط و در ساعات محدودی از ساعات روز، شاهد تعداد بیشتر مسافران در خطوط باشیم.

ترفع با اشاره به اینکه در روزهای اخیر با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، به نظر می‌رسد حضور مردم در سطح شهر بیشتر شده باشد، اظهار کرد: هنوز انتخاب اول بسیاری از مردم تهران اتوبوس است و از این رو، تلاش کرده‌ایم برنامه زمان‌بندی خطوط اتوبوسرانی را تغییر ندهیم تا اختلالی در جابه‌جایی مردم صورت نگرفته و شاهد ازدحام مسافر در اتوبوس‌ها نباشیم.

ناوگان اتوبوسرانی در پایتخت با حدود ۵ هزار اتوبوس تک کابین و ۲ کابین فعال است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha