گروه‌های بازرسی و نظارت بر اماکن گردشگری چهارمحال و بختیاری فعال شد

شهرکرد- ایرنا- سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: گروه‌های بازرسی و نظارت بر اماکن گردشگری، اقامتی، رفاهی و پذیرایی در این استان فعال شد.

به گزارش ایرنا، فرجام سمیعی روز سه‌شنبه به خبرنگاران تاکید کرد: به‌ منظور انجام نظارت و بازرسی دقیق از اماکن گردشگری، اقامتی، رفاهی و پذیرایی استان ۸ بازرس در قالب ۲ گروه تا ۱۵ فروردین سال آینده فعالیت خواهند داشت.

وی افزود: این گروه‌ها به‌منظور جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا نسبت به دقت بیشتر در بازرسی‌ها و نظارت‌ها اقدام خواهند کرد.

سمیعی تصریح کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی در اماکن گردشگری، اقامتی، رفاهی و پذیرایی استان، نسبت به معرفی افراد خاطی به مراجع ذی‌صلاح قضایی اقدام می‌شود.

وی یادآور شد: مردم می‌توانند هرگونه تخلف احتمالی در اماکن گردشگری، اقامتی، رفاهی و پذیرایی چهارمحال و بختیاری را با شماره تلفن‌های ۰۳۸۳۳۳۴۹۷۶۰ در میان بگذارند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های بازرسی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری به‌منظور جلوگیری از پذیرش مسافر و یا ارایه خدمات در هر کدام از گردشگری، اقامتی، رفاهی و پذیرایی استان تشکیل و فعال شده است.

ویروس کرونا که کووید ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد.

این ویروس اکنون به بسیاری از کشورهای جهان سرایت کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشت تا در مورد بهداشت جهانی؛ وضعیت قرمز اعلام کند.

شست‌ و شوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =