اعطای مرخصی با حقوق سهم رئیس شرکت ساختمانی روسی در مهار کرونا

مسکو - ایرنا - رئیس یک شرکت ساختمانی در استان مسکو گفت که کارگران شرکت وی با داشتن نشانه های بیماری حتی سرماخوردگی مرخصی با حقوق می گیرند.

«آرمن آلمازیان» ۴۲ ساله رئیس شرکت «ای پ آلمازیان» روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در مسکو گفت: تجربه نشان داده است کارگری که بیمار می شود به احتمال زیاد این بیماری را به اطرافیان خود منتقل می کند.

وی افزود: در دو ماه اخیر که بیماری کرونا در جهان شیوع یافته و هزاران نفر را به کام مرگ برده است، ما باید مراقب باشیم و از سهل انگاری هایی که قبلا مجاز بود و به عنوان مثال به آنفلوآنزا یا سرماخوردگی معمولی توجه نمی شد باید پرهیز کرد.

آلمازیان معتقد است که حتی باید موارد بیماری مشکوک را سریع به مراکز درمانی گزارش داد و فرد بیمار را برای معاینه به این مراکز هدایت کرد.

این رئیس شرکت ساختمانی فعال در منطقه سوردلوفسکی در شرق مسکو بر این باور است که هر موردی که غفلت شود ممکن است هزینه سنگینی را برای جامعه داشته باشد و این احتمال وجود دارد که فرد مبتلا به بیماری کرونا باشد و عدم اطلاع رسانی بموقع باعث انتقال ویروس به دیگران شود.

وی گفت: کارگران حتما باید در محل کار بهداشت را رعایت کنند و ایجاد محیط مناسب برای غذاخوردن، تهیه دستمال کاغذیهای مرطوب و صابون از مواردی است که برای کمک به کارگران مورد توجه قرار می دهیم.

گفتنی است تا امروز بیش از ۹۰ نفر مبتلا به کرونا در روسیه شناسایی شده اند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha