معترضان به بسته شدن درهای حرم امام رضا(ع) شیعه انگلیسی هستند

مشهد- ایرنا- رییس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی گفت: کسانی که به بسته شدن درهای حرم امام رضا(ع)در روزهای شیوع کرونا معترضند به نظام و اسلام علاقه ندارند و دست آویز آخوند و شیعه انگلیسی هستند.

مهدی طباطبایی روز سه‌شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: هیئات مذهبی ما با بصیرت و انقلابی اند و از  روز نخست که ویروس کرونا وارد استان شد هیئات مذهبی تابع دستورات متخصصان بهداشت و سلامت بودند و جلسات و تجمعات مذهبی هم تعطیل شد. 
وی اظهار داشت: در همین راستا در روز ولادت امام جواد (ع) تجمعی برگزار نشد و هزینه‌هایی که در این روز قرار بود توسط هیئات انجام شود صرف خرید گل و شیرینی برای جامعه پزشکی بیمارستانهای امام رضا(ع) و شریعتی و همچنین توزیع غذا در حاشیه شهر شد.
رییس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی گفت: بستن درهای حرم مطهر امام رضا (ع) با نظر متخصصان وزارت بهداشت و سلامت انجام شده است و رهبر معظم انقلاب هم فرمودند نظر متخصصان در این زمینه باید اعمال شود و وقتی رهبر معظم انقلاب می گویند باید به دستورالعمل های بهداشتی توجه کنیم همه ما و هر انسان انقلابی ولایت‌مدار دغدغه مند باید تبعیت کند و نباید نسبت به جان مردم بی تفاوت بود.

طباطبایی افزود: بنابر این هیچ تجمع و اعتراضی در این خصوص پذیرفته نیست چون بحث جان مردم مطرح است و اگر در این زمینه کوتاهی شود حضرت رضا (ع) از مسوولان مطالبه خواهند کرد.
وی ادامه داد: کرونا و شیوع آن را باید جدی گرفت و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت باید تحمل داشته باشند و به فکر جان مردم باشند و هر کسی به سهم خود باید این کار را انجام دهد و تنها کار عمومی در حال حاضر در خانه ماندن و توسل به اهل بیت(ع) است.
او اضافه کرد: در شب شهادت امام کاظم(ع) که مصادف با شب تحویل سال نو است همه باید به آن حضرت متوسل شویم تا این بلا ریشه کن شود از هموطنان هم می خواهیم به مشهد سفر نکنند از راه دور هم می‌شود زیارت کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha