۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۴
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83717834
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آمار تصادف‌های فوتی استان سمنان در اسفند امسال افزایش یافت

سمنان- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: جان‌باختگان تصادف‌ها در این استان از یکم تا بیست و پنجم اسفند امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.

مهدی نوروزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بیشترین آمار جان‌ باختگان تصادف ها در استان سمنان از یکم تا بیست و پنجم اسفند امسال مربوط به شاهرود و سپس دامغان است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان تصریح کرد: از یک تا بیست و پنجم اسفند امسال ۱۵ نفر و در مدت مشابه سال گذشته ۱۰ نفر در استان در تصادف های رانندگی جان باختند.
وی بیان کرد: یک نفر در سمنان، ۶ نفر در شاهرود و چهار نفر در هریک از شهرستان‌های گرمسار و دامغان از یک تا بیست و پنجم اسفند امسال در اثر تصادف های رانندگی کشته شدند.
وی ادامه داد: از یک تا بیست و پنجم اسفند سال‌ گذشته یک نفر در سمنان، ۶ نفر در شاهرود، یک نفر در دامغان و ۲ نفر در گرمسار در اثر تصادف های رانندگی جان باختند.
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان خاطر نشان کرد: آمار افزایش تصادف ها نشان می‌دهد علیرغم توصیه‌های بهداشتی و تاکید بر ماندن در خانه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مردم توصیه‌ها را جدی نگرفته‌اند.
شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در چین و سایر کشورها به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
این بیماری، قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها