چهار هزار بسته معیشتی میان نیازمندان استان قزوین توزیع شد

قزوین – ایرنا - مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: سپاه صاحب الامر (عج) قزوین چهار هزار بسته معیشتی را میان نیازمندان و اقشار آسیب پذیر استان در مناطق محروم و حاشیه شهرها توزیع کرد.

سرهنگ صادقپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سه هزار مورد از این بسته‌ها با مشارکت سپاه صاحب الامر(عج) و قرارگاه محرومیت زدایی تهیه شده بود که با هدف کمک به معیشت خانوارهای آسیب پذیر در میان نیازمندان سطح استان توزیع گردید.

وی گفت: همچنین هزار بسته خوراک کمک معیشتی از سوی سپاه صاحب الامر(عج) به مناسبت شب عید تهیه شد و از طریق حوزه‌ها و پایگاه‌های استان به دست نیازمندان از قبل شناسایی شده رسید.

صادقپور افزود: این بسته‌ها شامل اقلام اساسی مورد نیاز خانوارها به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بود که توسط ۱۲۰ گروه جهادی برای اقشار آسیب پذیر در حاشیه شهرها توزیع شد.

وی اضافه کرد: توزیع این کمک‌ها و بسته‌های معیشتی با کمک سپاه و خیران همچنان ادامه دارد تا گام‌های بلندی برای رفع محرومیت از استان برداشته شود.

این مسوول با اشاره به شیوع ویروس کرونا و آسیب پذیری بیشتر مناطق محروم، گفت: در این راستا روزانه هزار بطری مواد ضد عفونی کننده در اختیار گروه‌های جهادی و پایگاه‌های مقاومت بسیج در محلات قرار می‌گیرد تا میان خانوارها و اقشار آسیب پذیر شناسایی شده توزیع گردد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =