بازار چهارمحال و بختیاری تا پایان امسال تعطیل می‌ماند

شهرکرد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: بازار این استان تا پایان سال‌جاری تعطیل باقی ماند.

عبدالرضا علی‌محمدی روز دوشنبه در  ستاد استانی مقابله و پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تعطیلی بازار استان در تمامی شهرستان‌ها، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس انجام می‌شود.
علی‌محمدی تصریح کرد: نظارت جدی‌تر بر کنترل ورودی‌ها و خروجی‌های چهارمحال و بختیاری ضرورت دارد.
وی یادآور شد: در این راستا مسافران‌ از هر کجا قصد ورود به چهارمحال و بختیاری را دارند باید جلوی آنان گرفته و برگشت داده شوند.
نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: وضعیت چهارمحال و بختیاری در مقابله با ویروس کرونا نسبت به سایر استان‌ها مطلوب است ،اما این عامل باعث نمی‌شود روند فعالیت‌ها کُند شود و باید اقدامات جدی ادامه یابد.
اردشیر نوریان تصریح کرد: با وجود اعلام تعطیلی بازار چهارمحال و بختیاری، اما بازار شهرکرد همچنان شلوغ است و مردم باید این موضوع را جدی بگیرند. 
به گزارش ایرنا، ویروس کرونا که کووید ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد.
این ویروس اکنون به بسیاری از کشورهای جهان سرایت کرده است و سازمان بهداشت جهانی را بر آن داشت تا در مورد بهداشت جهانی؛ وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.
شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =