سلطانی‌فر: هیات مدیره استقلال و پرسپولیس در کوتاه‌ترین زمان کامل می‌شوند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوار هستیم که بتوانیم ظرف روزهای آینده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اصلاحات لازم را در ترکیب هیات مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس انجام دهیم تا اعضای آنها کامل شوند.

«مسعود سلطانی‌فر» در حاشیه جلسه ستاد کرونا درباره جدایی مدیران عامل ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: شرایط مالی امروز کشور و همچنین باشگاه‌ها و مسائل مالی که با آن مواجه هستند، در این تصمیم گیری‌ها دخیل بوده است.

وی افزود:  امیدواریم به یاری خداوند بتوانیم ظرف روزهای آینده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اصلاحات لازم را در ترکیب هیات مدیره باشگاه استقلال انجام دهیم.

هفته گذشته محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس به دلیل اختلاف با اعضای هیات مدیره این باشگاه از سمت خود استعفا کرد و پس از این جدایی، علی فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال نیز با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان از سمت سرپرست مدیر عاملی و عضویت در هیات مدیره باشگاه استقلال کنار کشید.

سلطانی در پاسخ به این سوال که طرفدار کدام تیم ورزشی است، اظهار داشت: طرفدار تیم ملی هستم و فکر می کنم اقتضای سن من هم این مساله را ایجاب میکند.
وی درخصوص مطالبی که در این ارتباط عنوان می شود، نیز بیان کرد: این نقطه نظرات، لطف دوستان است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha