سهم هر تهرانی در بحران کرونا دستگیری از همنوعان است

تهران- ایرنا- رییس چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: سهم هر تهرانی در بحران کرونا دستگیری از همنوعان بخاطر کسادی بازار کار و وضعیت معیشتی است.

مهدی چمران روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به چالش سهم من در بحران کرونا اظهار داشت: ویروس کرونا باعث تعطیلی و کسادی بازار کسب و کار شده است از این رو شهروندان به جای خرید نوروز به همنوعان خویش کمک کنند.

وی افزود: هر خانواده ای می تواند مایحتاج و ضروریات زندگی افرادی را که در اطرافشان دارای وضعیت خوبی نیستند و در شرایط مناسب اقتصادی قرار ندارند را متقبل شود و به سهم خود به آنها کمک برساند.

رئیس دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران، ادامه داد: در روایات و احادیث نیز در خصوص کمک به همنوعان و نیازمندان تاکید فراوان شده است از این رو باید به این مساله توجه کنیم و در زندگی خویش مد نظر قرار دهیم.

چمران با بیان اینکه تعدادی از مردم در این شرایط نیاز به یاری دارند بیان داشت: اگر هر خانواده یک خانواده دیگر را در کنار خود قرار دهد و به آن یاری برساند شاهد وضعیت بهتری خواهیم بود.

وی تاکید کرد: مشارکت سایر مردم را برای این امر جلب کنیم و دولت را در کنترل و مدیریت شیوع کرونا یاری دهیم.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۴ هزار و ۹۹۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۸۵۳ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۴ هزار و ۹۹۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha