استقلال با هیات مدیره و مدیرعامل جدید به استقبال سال ۹۹ می‌رود

تهران- ایرنا- قرار است روز چهارشنبه و پیش از شروع سال ۹۹ اتفاقات مهمی در باشگاه استقلال رخ دهد و تکلیف مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه استقلال مشخص شود.

«علی فتح الله‌زاده» که روز هشتم اسفند ماه به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شده بود ۲ روز پیش با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان از سمت سرپرست مدیرعاملی ‌و هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد.

عمر مدیریت فتح‌الله زاده در استقلال به ۱۶ روز رسید تا او کوتاه‌ترین سرپرستی مدیرعاملی آبی‌پوشان تهرانی را تجربه کند.

اگرچه هنوز استعفای رسمی فتح‌الله‌زاده به صورت رسمی مورد موافقت وزیر ورزش و جوانان قرار نگرفته اما به نظر می‌رسد تا روز چهارشنبه تکلیف باشگاه استقلال مشخص شود.

آن طور که از شواهد امر پیداست مسوولان وزارت ورزش و جوانان در حال بررسی گزینه‌هایی هستند تا از آنها در هیات مدیره استقلال استفاده کنند.

فتح‌الله‌زاده و کامران منزوی ۲ عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هستند که از سمت خود استعفا داده‌اند و قرار است جانشینان آنها معرفی شوند.

عبدالرضا موسوی دیگر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال محسوب می‌شود که پس از اعلام سرپرستی فتح‌الله‌زاده مصاحبه تندی را علیه وزیر ورزش و جوانان انجام داد و بعید به نظر می‌رسد شاهد بازگشت او به هیات مدیره باشیم.

«احمد سعادتمند»، « رضا حدادیان»، «حجت نظری» سه گزینه‌ای هستند که حضور آنها در هیات مدیره باشگاه استقلال محتمل به نظر می‌رسد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha