مراسم معارفه رییس جدید فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد

تهران- ایرنا- مراسم معارفه شروین اسبقیان به عنوان رییس جدید فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور معاونان وزیر ورزش و رییس کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.

مراسم معارفه محمد شروین اسبقیان، ریاست جدید فدراسیون جانبازان و معلولین امروز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی، عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سردار قاسمی مشاور امور ایثارگران وزیر ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا رییس و هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابیانایان و کم‌بینایان، مسوولان و کارکنان برگزار شد.

علی‌نژاد: نشان عالی IPC نماد موفقیت ورزش جانبازان و معلولین است

در ابتدای مراسم علی‌نژاد عنوان کرد: مراسم تودیع و معارفه یادآور تغییرات زندگی و ظرفیت افراد است. از حضور همه ی شما مسوولین و کارکنان محترم در این ایام سپاسگزاری می‌کنم. اهدای نشان عالی کمیته بین المللی پارالمپیک به محمود خسروی‌وفا نشان‌دهنده عملکرد عالی ورزش جانبازان و معلولین در طول این سال‌ها است و این مسوولیت‌ها را سنگین‌تر می‌کند.

علی‌نژاد در پایان گفت: از دکتر صمیمی برای زحماتی که در فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین کشیدند بسیار تشکر می‌کنم و امیدواریم که شاهد روزهای درخشانی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باشیم و تیم‌ها به بهترین نحو عمل نمایند.

خسروی‌وفا: فدراسیون از ظرفیت بالایی برخوردار است

محمود خسروی‌وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک اظهار داشت: مراسم امروز و این رفت و آمدها بخشی از چرخه زندگی است. ضمن تشکر از زحمات دکتر صمیمی، در ادامه راه برای آقای اسبقیان آرزوی موفقیت می‌کنم. این فدراسیون نیروهای جوان و با تجربه‌ای دارد و از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است. امیدوارم با بهره‌گیری از خدمات ویژه نیروهای متعهد و جوان این مجموعه باز شاهد تداوم موفقیت‌های فدراسیون و آقای اسبقیان باشیم.

اسبقیان: امیدوارم روند موفقیت های فدراسیون را تداوم بخشیم

اسبقیان ریاست جدید فدراسیون بیان داشت: از تمام مسوولین و همکاران عزیز که در این روزهای خاص کرونایی در این مراسم حاضر شدند و برای ورزش جانبازان و معلولین ارزش خاصی قائل هستند بسیار تشکر می‌کنم.امیدوارم که در مسیر پیش رو با همکاری مسوولان وزارت ورزش و آقای خسروی‌وفا که پدر معنوی ورزش جانبازان و معلولین است بتوانیم روند موفقیت گذشته را دنبال کنیم.

ریاست جدید فدراسیون در پایان گفت: در نخستین سفر کاری‌ام راهی دیار کرمان شهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خواهم شد تا به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای دین کرده باشم و پس از آن به آذربایجان غربی و اشنویه سفر خواهم کرد تا با حضور بر مزار پهلوان و قهرمان ایران سیامند رحمان ادای احترام کنم.

گفتنی است، در پایان این مراسم، به پاس زحمات دکتر صمیمی در فدارسیون، لوح تقدیری از سوی وزیر ورزش و جوانان و همچینین تابلو فرشی از سوی ریاست کمیته ملی پارالمپیک به نماینده ایشان اهدا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha