نشست کمیسیون تلفیق به بعد از ظهر موکول شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: نشست کمیسیون تلفیق به دلیل برگزاری نشست با اعضای شورای نگهبان به بعد از ظهر امروز موکول شد.

به گزارش اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس، «هادی قوامی» در حاشیه جلسه این کمیسیون گفت: جلسه اعضای کمیسیون تلفیق که بنا بود صبح برگزار شود، به دلیل تشکیل جلسه در شورای نگهبان و مذاکراتی که برای رفع ایرادات این شورا به مصوبه کمیسیون صورت گرفت، به بعد از ظهر موکول گردید.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به این که جلب نظر و رفع ایرادات شورای نگهبان مقدمه واجب برای  ورود به  بحث و ادامه جلسات بود، افزود: به همین دلیل، مذاکرات با شورای نگهبان صبح صورت گرفت و  زمان جلسه  کمیسیون از صبح به بعد از ظهر موکول شد.

غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون تلفیق هم روز دوشنبه با اشاره به روند برگزاری نشست امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ اظهارداشت: طبق روال عادی، جلسه با اعضای شورای نگهبان با این هدف برگزار شد تا قبل از بررسی این ایرادات و مواد اعاده شده لایحه بودجه سال ۹۹ در کمیسیون تلفیق، توافقی میان مجلس و شورا درباره مواد ارجاعی صورت گرفته باشد تا در صورت تصویب دوباره در کمیسیون، اعضای شورای نگهبان نسبت به آن موارد ایراد نگیرند.


 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha