پرداخت اقساط دانش‌آموختگان بدهکار تا پایان اردیبهشت تمدید شد

تهران - ایرنا- رییس صندوق رفاه دانشجویان از تمدید مهلت پرداخت اقساط برای دانشجویان بدهکار خبر داد.

ناصر مطیعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا درباره تمدید مهلت پرداخت سر رسید اقساط دانش آموختگان بدهکار به این صندوق، اظهار داشت: مهلت سررسید اقساط بهمن و اسفند ماه که با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور همزمان شد، برای رفاه حال دانش آموختگان تا پایان اردیبهشت ماه 99 تمدید شد.

وی تاکید کرد: اگر شرایط فعلی کشور تا اردیبهشت ماه ادامه پیدا کرد، این مهلت باز هم تمدید می شود.

مشاور وزیر علوم درباره پرداخت بدهی دانش آموختگان به صندوق رفاه، خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از منابع صندوق رفاه دانشجویان برای پرداخت وم به دانشجویان فعالی از محل پرداخت اقساط صورت می گیرد که نه دانشجویان فعلی متضرر بشوند و نه دانش اموختگان متضرر بشوند. امیداریم نیازی به تمیدد این وام ها نباشد.

رییس صندوق رفاه دانشجویان درباره پرداخت اجاره بهای دانشجویان در ترم دوم تاکید کرد: اجاره هایی که پرداخت می کند باری یک ترم پرداخت می کند و ایامی که دانشگاه تعطیل بوده است با دانشجو حساب نمی شود اگر شرایط کشور عادی شد ممکن است دانشگاه ها یک ترم تمدید کنند تا سرفصل ها و دروس پوشش داده شود و آخر ترم به نسبت حضور دانشجو در خوابگاه ها و دانشگاه با او حساب می شو اگر اضافه پرداخت می شود به حساب بستانکاری ترم بعد می رود و معاوان دانشجویی تا ده درصد دانشجویان را زمان ثبت نام خوابگاه از آنان پول نگیرند و اخر ترم در یک قسط یا دو قسط بگیرندو زمان تصویبه حساب به نسبت حضور در خوابگاه از دانشجو پول می گیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha