۲۶ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۲
کد خبرنگار: 1238
کد خبر: 83716952
۰ نفر

برچسب‌ها

قطع اضافه کار علت درگیری ۲ شهردار خرمشهر

آبادان - ایرنا - قطع اضافه کار "عزیز ساعدی" سرپرست سابق شهرداری خرمشهر از سوی داود دارابی شهردار این شهر باعث درگیری فیزیکی بین آنها شد.

فرماندار خرمشهر روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تایید درگیری سرپرست سابق شهرداری خرمشهر با شهردار این شهر اظهار داشت: قطع اضافه کاری کسانی که از شهرداری حقوق می‌گیرند ولی اکنون سرکار نیستند به دستور شورای شهر صورت گرفته است.

محمد حیدری افزود: شهردار خرمشهر طبق دستور و مصوبه شورای شهر نسبت به قطع اضافه کار عزیز ساعدی سرپرست سابق شهرداری خرمشهر اقدام کرده است.

وی گفت: ساعدی چندین بار برای تعیین مسوولیت خود درخواست داده بود ولی جوابی نگرفته و شهردار خرمشهر نیز به رغم اینکه چند بار از وی خواسته شد تا از ساعدی به عنوان مشاور استفاده کند و یا مسوولیت دیگری به وی واگذار نماید به این خواسته توجه نکرده است.

حیدری گفت:سرپرست سابق شهرداری خرمشهر هم اکنون در بازداشت موقت بسر می برد و پرونده وی به دادسرا ارسال شده و قرار است به زودی با قرار وثیقه آزاد شود.

به گزارش ایرنا داود دارابی شهردار خرمشهر که در این درگیری مصدوم شده به بیمارستان منتقل شده است.

داود دارابی که مدتی از سمت شهرداری خرمشهر کنار گذاشته شده بود درپی صدور حکم دیوان عدالت اداری و ابلاغ حکم از سوی دادستانی خرمشهر مجددا از دیماه  بعنوان شهردار خرمشهر کار خود را آغاز کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha