ادامه عدم برگزاری نماز جماعت در مساجد تهران ضروری است

تهران - ایرنا - فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران بر لزوم استمرار برگزار نشدن نماز جماعت در مساجد تهران تا کاهش سیر صعودی شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر علیرضا زالی در نامه هایی به حجت الاسلام والمسلمین سیاح مدیر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تهران و حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد؛ خواستار تداوم عدم برگزاری نماز جماعت و سایر اجتماعات در مساجد کلانشهر تهران تا کاهش سیر صعودی شیوع بیماری کرونا شد.

وی با یادآوری این که هرگونه تجمع و ازدحام جمعیت در انتشار و گستردگی هر چه بیشتر ویروس و بیماری کرونا تاثیر دارد، به منظور حفظ سلامتی هموطنان و نمازگزاران تاکید کرد که تا اطلاع ثانوی و فروکش کردن روند صودی کرونا ویرس در تهران از برگزاری نماز جماعت و سایر مراسم در مساجد خودداری شود.

به گزارش ایرنا، کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت امروز اعلام کرد: تاکنون ۱۴ هزار و ۹۹۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، ۸۵۳ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۴ هزار و ۹۹۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha