خیاطان کرمانی برای تولید ماسک به صحنه بیایند

کرمان - ایرنا - معاون بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان گفت: همشهریانی که سررشته ای از خیاطی دارند؛ برای کمک به تولید ماسک و حضور در واحدهای تولیدی کرمان با شماره  ۰۹۱۳۸۴۴۵۲۵۴ تماس بگیرند.

سینا خسروی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا از همشهریانی که اندک سررشته ای از چرخکاری دارند درخواست می شود برای حضور در ۲ واحد تولیدی استان کرمان به سازمان صنعت، معدن و تجارت واقع در بزرگراه امام مراجعه کنند. 

وی تصریح کرد: البته متقاضیان می توانند به جای مراجعه به سازمان با شماره ۰۹۱۳۸۴۴۵۲۵۴ تماس گرفته و ضمن اعلام مشخصات و شماره تماس ثبت نام اولیه را انجام دهند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خاطرنشان کرد: افرادی که علاقمند به خدمت در این واحدها باشند در قبال کاری که انجام می دهند دستمزد دریافت می کنند. 

خسروی با اشاره به فروش اینترنتی میوه شب عید نیز بیان داشت: توزیع سیب درختی و پرتقال طرح تنظیم بازار در شهر کرمان همزمان با کل استان از ۲۷ اسفندماه در بیش از ۲۰ غرفه آغاز و در کنار آن توزیع اینترنتی هم برنامه ریزی شده است.

وی  گفت: برای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از همشهریان خواهشمندیم  به جای حضور در سطح شهر و تجمع جلوی غرفه های میوه در خانه بمانند و میوه خود را از فروشگاه های  اینترنتی خریداری کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha