دانشگاه امیرکبیر و ۱۸ دانشگاه ترکیه قرارداد مولانا را اجرا می کنند

تهران- ایرنا- ارتباط میان ۱۸ دانشگاه کشور ترکیه با دانشگاه صنعتی امیرکبیر براساس قرارداد مولانا در ترم تحصیلی جدید فراهم شده که جزییات استفاده متقاضیان از مزایای این ارتباط اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، براساس تلاش های انجام شده در ایجاد ارتباطات گسترده میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه های کشور ترکیه و تبدیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر به هاب ارتباطی با دانشگاه های ترکیه و انعقاد حدود ۹۰ قرارداد مولانا و اراموس پلاس، هم اکنون برای ترم تحصیلی پیش رو با ۱۸ دانشگاه ترکیه ای قرارداد مولانا فعال شده است.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم، توسعه تعاملات بین‌المللی را اصلی‌ترین برنامه خود قرار داده است و بر اساس برنامه راهبردی باید این دانشگاه در سال ۱۴۰۴ جز ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گیرد.
در راستای اقدامات بین‌المللی سازی، این دانشگاه پروژه ویژه‌ای را برای برقراری ارتباط مؤثر با کشورهای آسیایی و به‌ ویژه کشور ترکیه را در دستور کار خود قرار داده و در چند ماه گذشته با عقد بیش از ۹۰ قرار موفق تبادل دانشجو تحت عناوین مولانا و اراسموس پلاس، توانسته است فرصت‌های بی‌نظیری را برای دانشجویان و اساتید خود فراهم سازد.
هم‌اکنون برای ترم پیش رو با ۱۸ دانشگاه ترکیه‌ای قرارداد مولانا فعال شده است. به‌صورت کلی برنامه مولانا برای دانشجویان ماهیانه ۱۳۰۰ لیر و برای اساتید مبلغی در حدود ۵۰۰۰ لیر در نظر گرفته است.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیش تر  با ۶۴۵۴۵۴۱۸ و یا abhary.m@aut.ac.ir در ارتباط باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =