نماینده مجلس: دامن نزدن به شایعات فضای مجازی سهم من در مهار کروناست

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به پویش خبرگزاری ایرنا مبنی بر سهم من در مهار کرونا پیوست و گفت: آگاهی رساندن به اطرافیان به دور از شایعات فضای مجازی سهم من در مهار کرونا است.

طیبه سیاوشی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا توضیح داد: به طور قطع سهم هر فرد در قطع زنجیره شیوع کرونا ماندن در خانه و احتراز از تردد غیرضروری است.

وی رعایت بهداشت فردی را از دیگر ضروریات مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: آگاهی رساندن به اطرافیان به دور از شایعات فضای مجازی و حفظ آرامش در صورت ابتلای نزدیکان یا خود نیز در این مقطع زمانی ضروری است.

سیاوشی از شهروندان درخواست کرد: تا آنجا که مقدور است مراجعه بی مورد به مراکز بهداشتی ودرمانی نداشته باشند و از طریق ارتباط آنلاین با سامانه ۴۰۳۰ سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.

وی ادامه داد: سهم دیگر ما در مهار کرونا در صورت توان مالی، کمک به دیگران مانند کارگران روز مزد یا مراکز درمانی نیازمند است.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی پیوستن به پویشهای سرود جمعی از بالکن و پنجره را برای حفظ روحیه پراهمیت عنوان و اظهار امیدواری کرد: با توکل به خداوند بر این بحران غلبه خواهیم کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha