۲ هتل در کرمان به مرکز قرنطینه بیماران کرونا تبدیل شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از اختصاص ۲ هتل این استان به منظور گذراندن دوران نقاهت بیماران کرونا خبر داد و گفت: این مسئله سبب کاهش حجم بیماران در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و ارتقای کیفیت مراقبت‌ها و ادامه قرنطینه افراد مبتلا به کرونا می‌شود.

فریدون فعالی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در حال حاضر هتل آسمان آبی با ظرفیت ۸۸ تخت و هتلکرمان با ظرفیت ۸۳ تخت آماده پذیرش بیماران بهبود یافته کرونا است افزود: این هتل ها به پیشنهاد مالکان آنها در اختیار دانشگاه علوم پزشکی کرمان قرار گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از بسیج تمام امکانات تاسیسات گردشگری این استان برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و عنوان کرد: تعامل و همکاری مطلوبی بین مدیران بخش های دولتی و خصوصی صنعت گردشگری استان کرمان برای پیشگیری از شیوع این ویروس وجود دارد.

فعالی با تاکید بر اینکه در حال حاضر اماکن موزه ای، اقامتگاه های بومگردی، خانه های مسافر، مهمانسراهای ادارات دولتی و مراکز تفریحی و گردشگری استان کرمان تعطیل هستند، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی این استان شرایط میزبانی از گردشگران را ندارد و به هم وطنان توصیه می شود سفر به دیار کریمان را به زمانی دیگر موکول کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha